Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mają zaszczyt ogłosić nadchodzącą II edycję konferencji naukowej, poświęconej tematyce zdrowia psychicznego, rozwoju osobistego i duchowego.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 9 listopada 2024 roku, w godzinach 10:00-16:00, będąc niepowtarzalną okazją do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń między specjalistami a także entuzjastami tych dziedzin.

Tytuł Konferencji: “Trauma i lęk w ciele, psychice i duchu”

Każdy z naszych uczestników będzie miał okazję uczestniczyć w fascynujących prelekcjach, prowadzonych przez uznanych ekspertów z obszaru psychologii, psychoterapii, rozwoju osobistego i duchowości. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będą zagadnienia związane z traumą oraz lękiem, a także ich wpływem na ciało, psychikę i ducha.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisywania daty w kalendarzu, a szczegóły dotyczące zapisów pojawią się na wiosnę. Warto być czujnym, gdyż liczba miejsc będzie ograniczona, a uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

W ramach zapowiedzi wydarzenia, rozpoczynamy publikację serii materiałów video, którymi sięgamy pamięcią do I edycji konferencji. Udostępniać je będziemy na kanale Centrum “Więź” na YouTube. Już teraz zapraszamy do obejrzenia pierwszego nagrania – fragmentu prelekcji dr Justyny Dworczyk, która poruszyła temat “Artysta i/czy szaleniec? Twórcze napięcie między kreatywnością a zaburzeniem”.

Link do kanału YouTube Centrum “Więź”: Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” – YouTube

Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami oraz dostępem do kolejnych fragmentów prelekcji ekspertów.

Informacje zapowiadające II edycję konferencji ogłaszać będziemy na naszym kanale na YouTube, na profilach na Facebooku oraz poprzez stronę www.centrumwiez.pl