„Zatańcz ze mną jeszcze raz…”

Zapraszamy na warsztaty dla par, które jako małżeństwo, poprowadzą specjaliści współpracujący na co dzień z “Więzią”, Katarzyna i Marek Olejniczakowie.

W miłości chodzi o to, co nienegocjowalne! Okazuje się, że każdy z nas ma wrodzoną potrzebę polegania na kimś ukochanym, kto zapewni mu emocjonalne ukojenie i uczuciową więź. Te warsztaty pomogą nam dostrzec i przyjrzeć się naszym zależnościom emocjonalnym w parze. Warsztaty dedykowane są parom, które pragną pogłębić swoją relację i odbudować trwałą, pozytywną więź emocjonalną.

Dołącz do nas i odkryj siłę prawdziwej miłości na jednodniowych warsztatach dla par. Najbliższe terminy: Tczew 20.07.2024 (sobota) oraz Starogard Gdański 27.07.2024 (sobota). Zapisy i szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie lub SMS-owo pod nr tel. 880 143 330 lub 880 143 331. Osoby zdecydowane na udział w warsztatach prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej TUTAJ

Najbliższe terminy i opłaty

Tczew: 20.07.2024, 9.00-17.00

Opłata od pary wynosi:

  • do 5 lipca cena promocyjna: 400 zł;
  • a po 5 lipca: 500 zł.

Liczba miejsc ograniczona!

Starogard Gdański 27.07.2024, 9.00-17.00

Opłata od pary wynosi:

  • do 12 lipca cena promocyjna: 400 zł;
  • a po 12 lipca: 500 zł.

Liczba miejsc ograniczona!

Opłatę należy dokonać na konto Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” (ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 11, 83-110 Tczew). Numer konta: 04 8342 0009 2004 1948 2000 0001 (w tytule proszę wpisać: „warsztaty dla par”).

Prowadzący

Katarzyna Olejniczak – ukończyła jednolite studia magisterskie o specjalności psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Odbyła również szkolenie podstawowe z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Swoją praktykę zawodową nabywała na całodobowym oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku oraz w Centrum Psychoterapii Mosty Zamiast Murów w Gdańsku. W 2018 roku zainicjowała i nadal prowadzi samopomocową grupę: Lokalna Grupa Mocy da Kobiet w Pruszczu Gdańskim. Podejmuje działania w kierunku współtworzenia centrum psychoedukacji RZEKA w Juszkowie k. Pruszcza Gdańskiego. Udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym i parom w gabinecie w Gdańsku i Starogardzie Gdańskim.

Marek Olejniczak – jest doktorem filozofii i nauczycielem akademickim. Jest również psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia. Ukończył dwa lata szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, a obecnie kontynuuje naukę w Łódzkiej Szkole Gestalt. Należy także do Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich i angażuje się w jego inicjatywy. Uczestniczył w Szkole Coachów Meritum i pracuje wg standardu ICF. Specjalizuje się w indywidualnej psychoterapii Gestalt osób dorosłych, life coachingu, coachingu partnerskim oraz wsparciu psychologicznym – prowadzi sesje indywidualne, sesje coachingowe dla małżeństw oraz warsztaty rozwojowe w gabinecie w Gdańsku, Tczewie oraz on-line.