“Myślę, że ruch jest uwalniający. Myślę, że jest dla Ciebie dobry. Ciało mieści w sobie wszystkie rodzaje napięć i mrocznych sił. Ale jest też źródłem zadziwiającej energii. Mieści w sobie wyobrażenia, sny, obawy, skojarzenia, marzenia, język. Ma tak wiele możliwości, że nie jesteśmy w stanie nawet zacząć ich rozumieć. Ruch jest tym, dzięki czemu możemy zacząć zmniejszać dystans pomiędzy ciałem i umysłem, i zadziwiające jest, ile możemy z niego dowiedzieć się o każdym z nich. ” (B.T Jones, Still/Here)

Jeśli szukasz WSPARCIA W PROCESIE ROZWOJU OSOBISTEGO  I JEDNOCZEŚNIE CHCESZ  POGŁĘBIĆ ŚWIADOMOŚĆ SWOJEGO CIAŁA , to te zajęcia są dla Ciebie! 

Ciało będzie naszym przyjacielem i przewodnikiem w spotkaniu ze swoimi prawdziwymi potrzebami. Praktyka świadomego ruchu łącząca Ciało- Emocje- Myśli – Ducha , pozwoli Ci nie tylko odnowić relację ze samą/samym sobą w ciele , dotrzeć do własnej autentyczności, witalności, ale też bardziej zrozumieć, w jaki sposób wchodzisz w kontakt z innymi ludźmi i światem.

Różnorodny ruch będzie sposobem na eksplorowanie różnych możliwości, opcji dostępnych w naszym życiu i  bardziej wspierających, zdrowych wzorców reagowania i budowania relacji.

Zajęcia będą odbywać się  w Tczewie lub Starogardzie Gdańskim ( w zależności od liczby uczestników), raz w tygodniu (1,5 h), w formie spotkań bezpośrednich lub online ( w zależności od sytuacji zdrowotnej w kraju).

Koszt: 50 zł/zajęcia

Przewidywany start grupy: 21.09. 2020 o godz.18.30 przy zebraniu minimalnej liczby  uczestników.

Zapisy i wszelkie informacje u prowadzącej zajęcia:

Joanna Bładzikowska – trener rozwoju osobistego i świadomej pracy z ciałem w oparciu o LBMS i DMT – nr tel. 605 398 042


Zapraszamy również na warsztaty tematyczne: “Warsztat jesienny dla Par”, “O kobiecości – z perspektywy ciała”. Zajęcia indywidualne ( 1,5 h) Tczew/ Starogard Gd. Zajęcia w parze , (1,5 h) – para małżeńska, przyjacielska, rodzic-dziecko (Tczew/Starogard Gd.)

Więcej informacji bezpośrednio pod nr tel. 605 398 042 oraz na naszej stronie i Fan Page’u Facebook.