Czy życiowy stres i traumatyczne doświadczenia utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie? Czy chciałbyś nauczyć się skutecznych technik radzenia sobie z trudnościami i odzyskać spokój i równowagę w życiu?

Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty pt. “Jak zarządzać codziennym stresem i uwolnić się od życiowych traum?” organizowane przez Szkołę Formacyjną św. Józefa i Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach.

  • Pierwszy z nich, pt. “Jak uwolnić się od życiowych traum?”, odbędzie się od 9 do 14 lipca 2023 roku.
  • Drugi warsztat, pt. “Jak radzić sobie ze stresem?”, odbędzie się od 14 do 16 lipca 2023 roku.

Każde z tych spotkań pozwoli Ci zgłębić różne aspekty radzenia sobie z trudnościami, od uwolnienia się od przeszłości po skuteczne zarządzanie codziennym stresem.

W trakcie warsztatów będziesz miał możliwość spotkania i współpracy z dwoma prowadzącymi.

Pierwszy z nich to ks. dr Krzysztof Naczk, doświadczony psycholog i psychoterapeuta, który podzieli się swoją wiedzą na temat redukcji stresu oraz regulowania emocji. Drugim prowadzącym jest ks. dr Radosław Kacprzak, rekolekcjonista i terapeuta, który pomoże Ci odkryć różne techniki prowadzące do prowadzenia bardziej uważnego życia.

Warsztaty będą miały miejsce w urokliwym Dworze Miłosierdzia Bożego, położonym w malowniczej dolinie Loary, zaledwie 200 kilometrów od Paryża (ok. 2 godzin jazdy samochodem). Adres miejsca to: Maison de la Misercordie Divine Lieu dit ROTHERE, 41300 LA FERTE IMBAULT.

Jeśli zdecydujesz się uczestniczyć w warsztatach, będziesz mieć możliwość skorzystania z promocyjnych cen. Koszt uczestnictwa, noclegu oraz wyżywienia w ramach pierwszego terminu warsztatów (9-14 lipca 2023) wynosi 690 € za jedną osobę. Jeśli zapiszesz się razem z drugą osobą, otrzymasz specjalną promocyjną cenę 1100 € dla dwóch osób.

Natomiast koszt uczestnictwa, noclegu oraz wyżywienia w ramach drugiego terminu warsztatów (14-16 lipca 2023) wynosi 280 €.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email do dnia 3 czerwca 2023 roku.

Na miejscu zapewniamy dogodne połączenia komunikacyjne. Istnieje możliwość dojazdu pociągiem bezpośrednio z Paryża do La Ferte Imbault z Gare d’Austerlitz. Dodatkowo, dla wygody uczestników, istnieje opcja dowiezienia busem z Paryża.

Zapraszamy serdecznie! Szkoła Formacyjna św. Józefa i Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”