Zastanawiamy się nad swoim życiem. To naturalne. Każdy dźwiga inny ciężar i często ludzie, którzy nas otaczają nic o nim nie wiedzą. A nam ciąży. Mierzymy się z nim codziennie.

Strata najbliższej osoby. Brak dialogu z dzieckiem. Oddalanie się od drugiej osoby w małżeństwie. Kryzys wiary. Utrata sensu w życiu. Dezorientacja kim jestem i co właściwie mam robić. Tematów naszych rozmyślań jest mnóstwo, a to tylko kilka z nich.

Chcemy nieustannie pomagać, dlatego stworzyliśmy formułę spotkań webinarowych. To cykliczne wydarzenia online, podczas których możesz wsłuchać się w rozwiązania, proponowane przez specjalistów. To tematy, które nakreśla życie i nasi rozmówcy podczas psychoterapii indywidualnych czy dla par.

Spotkania online odbywają się minimum raz w miesiącu za pomocą aplikacji Zoom a o kolejnych terminach i tematach spotkań informujemy dwoma kanałami:

  • poprzez nasze profile na portalu Facebook – posiadamy 5 Fan Page’y dedykowanych konkretnym miastom (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę “Centrum Więź” i odszukać strony dedykowanej filii w Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Kościerzynie, Chojnicach lub Lęborku oraz polubić daną stronę, aby otrzymywać informacje o naszych projektach na bieżąco),
  • poprzez naszego newslettera, na którego można zapisać się po prawej stronie, pobierając bezpłatny poradnik.

Serdecznie zapraszamy na nasze internetowe wydarzenia również w 2021 roku!

Pozostawiamy również bezpośrednie linki do naszych stron na Facebooku: