Powszechne i spontaniczne pragnienie poznania siebie, akceptacji siebie i połączenie się ze swoim autentycznym „Ja” jest wielką siłą rozwojową drzemiącą w każdym z nas. Niezależnie od tego jak bardzo zostaliśmy poranieni i jak wielki mur obronny zbudowaliśmy wokół siebie, gdzieś głęboko odczuwamy nadzieję na rozkwit i wewnętrzne uzdrowienie. 

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne warsztaty psychologiczno-duchowe pt. “Akceptacja siebie”, podczas których będziemy poznawać siebie z różnych perspektyw: ciała, psychiki i ducha. 

Będziemy przyglądać się naszym odczuciom i doznaniom, które pojawiają się w ciele w związku z potrzebą poczucia własnej wartości. Wejdziemy w skomplikowany świat naszych uczuć i emocji. 

Sprawdzimy też jak interakcje z ważnymi osobami wpłynęły na nasz proces akceptacji siebie oraz budowania bliskich relacji z ludźmi. Do tego głębokiego odkrywania samego siebie zaprosimy miłującego Boga, który jest obecny w nas, działa w naszym wnętrzu i prowadzi ku większej integracji wewnętrznej.

KIEDY? 29 października, 26 listopada, 3 grudnia 2022 w godz. 10:00-18:00

Można uczestniczyć w pojedynczym wydarzeniu lub w całym cyklu spotkań. Każde spotkanie będzie poświęcony innym aspektom akceptacji siebie.

GDZIE? Stacjonarnie w siedzibie Centrum “Więź” w Starogardzie Gdańskim przy ul. Wodnej 4

KOSZT: 220 zł (pojedyncze warsztaty)

ZGŁOSZENIA: mailowo na lub sms tel. 883 009 455

Prowadzący:

Ks. dr Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”, psychoterapeuta pracujący w obszarze traumy szokowej i rozwojowej