Pierwsze zajęcia dla dzieci w Nowym Roku

IMG_9879Pierwsze zajęcia w Nowym Roku 2014 w Centrum “Więź”
w Starogardzie Gdańskim upłynęły w atmosferze oczekiwania na przybycie Trzech Króli. Na zajęciach plastycznych dzieci przygotowywały własne korony, na zajęciach muzycznych przypominały sobie kolędy, aby na końcu razem z Mędrcami ze Wschodu radośnie pokłonić się Świętej Rodzinie.

Kliknij CZYTAJ DALEJ, aby zobaczyć szczegóły relacji z ostatniego spotkania (w tym obszerną galerię zdjęć).

Nowością były zajęcia z wczesnej komunikacji interpersonalnej, które oprócz języka angielskiego, zajęć plastycznych i rytmiki będą na stałe w programie zajęć dla dzieci w starogardzkim Centrum “Więź”. Warsztaty z komunikacji interpersonalnej pozwalają nawiązać lepsze kontakty i więzi między dziećmi. Na każdych zajęciach dzieci lepiej się poznają, przełamią bariery. Dodatkowo zapoznają się z elementami matematyki, języka polskiego, przyrody, a wszystko w formie zabawy. Zajęcia są dostosowane do grup wiekowych dzieci i są prowadzone przez specjalistów z zakresu pedagogiki, psychologii, wspieranych przez grono wolontariuszy.

W sobotę 11 stycznia o godz. 10.15 przygotowano prezentację multimedialną dla rodziców pt.: “Jak dbać o dobre więzi z dzieckiem”. Prezentacja odbędzie się równolegle z zajęciami dla dzieci. Wstęp wolny.