W odpowiedzi na potrzebę dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne mieszkańców Starogardu Gdańskiego i okolic, Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” oraz Klub Sportowy Reksio Fight Team serdecznie zapraszają na nowe zajęcia rekreacyjno-sportowe, które zainaugurujemy zajęciami otwartymi dla wszystkich chętnych. To wyjątkowa okazja, aby rozpocząć nowy etap w życiu, dbając jednocześnie o dobre samopoczucie i kondycję.

Dni Otwarte:

Dla dzieci i młodzieży: box i kickboxing w dniu 30 stycznia (wtorek), godz. 18:30 – 19:45

Dla dorosłych (kobiety): fitness w dniu 1 lutego (czwartek), godz. 18:30 – 19:45

W tych dniach każdy zainteresowany będzie mógł uczestniczyć bezpłatnie w zajęciach rekreacyjno-sportowych, które pozwolą sprawdzić, czy dany rodzaj aktywności odpowiada Waszym indywidualnym preferencjom i oczekiwaniom.

Po udanym dniu otwartym planujemy utworzenie stałych grup rekreacyjno-sportowych, prowadzonych przez doświadczonych trenerów, Marzenę Soczek oraz Przemysława “Reksio” Rekowskiego. Zarówno zajęcia pokazowe jak i zajęcia w stałych grupach odbywać się będą w sali rekreacyjnej Centrum Psychologiczno-Pastoralnego “Więź” przy ul. Wodnej 4 w Starogardzie Gdańskim.

W trakcie stałych spotkań fitness dla kobiet od lutego, uczestniczki będą miały okazję dołączyć do grup o różnym stopniu intensywności:

  • Zdrowy kręgosłup (skala łatwa – dla początkujących)
  • Brzuch, uda, pośladki (skala umiarkowana)
  • Full body work-out (skala wymagająca)

Dla najmłodszych proponujemy także zajęcia Box i Kick Boxing, które odbywać się będą od lutego we wtorki i czwartki w godzinach 18:30 – 19:45.

Zapisy na dni otwarte (30.01 oraz 1.02) oraz na regularne zajęcia od lutego są już możliwe. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730 133 582.

Rok 2024 może być dla Ciebie okresem pozytywnych zmian i troski o zdrowy styl życia. Dołącz do nas, odkryj radość ruchu i dbaj o swoje dobre samopoczucie wraz z Centrum Psychologiczno-Pastoralnym “Więź”!