W dniach od 3 do 9 lipca w Białogórze zorganizowaliśmy Turnus dla rodzin. Był to niezwykle cenny czas dla wszystkich uczestników, którzy mogli skorzystać z odpoczynku na trzech różnych płaszczyznach: fizycznej (dzięki bliskości morza, plaży, licznych ścieżek rowerowych, kortu do tenisa, boiska do koszykówki czy placu zabaw), psychicznej (poprzez uczestnictwo m.in. w warsztatach radzenia sobie ze stresem czy warsztacie Pisania Ikon) a także duchowej, dzięki codziennej mszy świętej i możliwości rozmowy z księdzem o codziennych wyzwaniach.

Oto krótka fotorelacja z naszego wyjazdu, która obrazuje część aktywności:

Przed nami turnus sierpniowy w dniach 1-6 sierpnia. Po raz kolejny zaprosimy do Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowego w Białogórze, w którym zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w standardzie domowych posiłków.

W sierpniowych aktywnościach, jakie przygotowujemy, można skorzystać na trzy sposoby:

  • w formie Turnusu dla rodzin – podczas którego sami decydujecie o tym, w jakich warsztatach poza czasem wolnym będziecie chcieli korzystać,
  • w formie indywidualnego uczestnictwa w wybranym temacie warsztatów (tutaj zapraszamy również osoby indywidualne i pary) – przygotowujemy dla Was: warsztat Pisania Ikon, który poprowadzą s. Weronika Dryl OSU oraz Halina Urban, a także warsztaty psychologiczne i pracy z ciałem „Jak radzić sobie ze stresem?” – metoda TRE Tension Releasing Exercises”, które przygotowuje ks. Krzysztof Naczk (psycholog, psychoterapeuta, provider TRE).

Wszelkie informacje dodatkowe: Zaplanuj rodzinne wakacje razem z nami! – Centrum Psychologiczno-Pastoralne „WIĘŹ” (centrumwiez.pl)

Tutaj obejrzysz natomiast materiał, którym pokazujemy jak wygląda przestrzeń wokół ośrodka, z którego gościnności będziemy korzystać: Facebook