Różnice w sferze potrzeb i pragnień oraz przeżywania emocji pomiędzy kobietami a mężczyznami są oczywiste. Jesteśmy zaprojektowani w zupełnie inny sposób. Różnice te stwarzają nam zarówno piękną szansę do wspólnego przeżywania wzajemnej obecności, jak i generują trudności. Ten cykl warsztatów zaplanowaliśmy dla tych, którzy chcą poznać lepiej siebie i/lub współmałżonka.

Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, które chcą odkrywać swoją kobiecość/męskość, jak i małżeństwa z różnym stażem wspólnego życia.

Dlaczego taki pomysł na warsztaty? Powszechne i spontaniczne pragnienie bliskości jest ściśle powiązane z ludzką seksualnością. Poznania i akceptacja siebie oraz wyrażanie swojego prawdziwego „Ja” nie jest możliwe bez wewnętrznej integracji naszych potrzeb intymności, przeżywanej męskości i kobiecości oraz zbudowanej na nich relacji z drugą osobą. 

Podczas tego weekendowego cyklu:

  • lepiej poznasz swoją kobiecość/męskość,
  • nauczyć się jak ją rozwijać,
  • przyjrzysz się swojej seksualności,
  • lepiej zrozumiesz mężczyzn/kobiety,
  • dowiesz się jak czerpać więcej radości z seksualności.

Terminy spotkań: 7 stycznia, 11 lutego, 11 marca 2023 roku w godz. 10:00 – 18:00

Miejsce: Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” w Starogardzie Gdańskim, ul. Wodna 4.

Prowadzący:

dr Katarzyna Sanocka-Szulc – doktor nauk społecznych, magister psychologii i socjologii, life/business coach, psychoterapeutka systemowa oraz trenerka umiejętności miękkich. Psychologię kobiecości rozwija w Fundacji Kobieta z Brzuszkiem. W CPP „Więź” prowadzi psychoterapię indywidulaną i par.

Ks. dr Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta pracujący w obszarze traumy szokowej i rozwojowej metodą Somatic Experiencing i NARM (NeuroAffective Relational Modelds). Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i duchowego.

Koszt: 220 zł/osoba/jedno spotkanie całodniowe

Zgłoszenia: lub sms tel. 883 009 455