Zapraszamy do zapisów na „Kurs św. Józefa online”, czyli 5-miesięczne warsztaty rozwoju osobistego oraz propozycję pogłębienia życia duchowego. Start spotkań już w 9 lutego 2021 (wtorek). Warsztaty prowadzone będą w sposób cykliczny do czerwca br.

Dlaczego św. Józef?

Święty Józef ogłoszony przez papieża Franciszka patronem roku 2021 jest przykładem dojrzałej i zintegrowanej osoby.

Józef poznaje siebie w różnych trudnych sytuacjach życiowych, jest świadomy swoich mocnych i słabych stron, ma kontakt ze swoimi uczuciami, pragnieniami i cielesnością. Podejmuje wyzwania, daje poczucie bezpieczeństwa, buduje bliskość i jednocześnie dba o granice. Rozeznaje i akceptuje Boże natchnienia, pozostaje w żywym dialogu z Bogiem.

Cel Kursu:

Kurs św. Józefa jest propozycją podjęcia pracy nad integracją sfery umysłowej, emocjonalnej, cielesnej, duchowej i relacyjnej.

Tematy Kursu:

Luty – Poznanie siebie

Marzec – Uczucia niekochane

Kwiecień – Integracja cielesna

Maj – Mądrość duszy

Czerwiec – Zdrowe relacje

Metoda pracy:

– spotkania w małej grupie (online) – wtorki godz. 18.15-19.30

– indywidulane konsultacje (w zależności od indywidualnych potrzeb uczestnika kursu 1-2 razy w miesiącu)

– warsztaty tematyczne (online raz w miesiącu w soboty w godz. 9.00-12.00)

– medytacje biblijne

Prowadzący:

Ks. Krzysztof Naczk. Doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta. Absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył kurs zaawansowany terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Obecnie w trakcie szkolenia terapeutycznego pracy z traumą metodą Somatic Experiencing. Dyrektor Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”. Kapłan diecezji pelplińskiej.

Koszt:

485 zł/miesiąc

Jak się zapisać?

Kwalifikacja na Kurs św. Józefa – odbycie indywidualnej konsultacji z prowadzącym.

Kontakt:

Ks. Krzysztof Naczk

Email: 

Tel: 883 009 455 (sms)

Organizatorzy:

Szkoła Formacyjna św. Józefa dla osób duchownych, konsekrowanych i świeckich oraz Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”.