Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię na organizowaną przez Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” oraz Instytut Psychologii UKWS w Warszawie konferencję “Ciało, psychika, duch – Twórcze napięcie”. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się dnia 28 października 2023 roku w Warszawie oraz online. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z szczegółami konferencji i do bezpłatnych zapisów na udział!

W tym niezwykłym spotkaniu naukowym, które będzie miało miejsce w stolicy Polski, będziemy pogłębiać naukową refleksję oraz prowadzić dyskusje na temat zagadnień z pogranicza medycyny, antropologii, psychologii i duchowości. “Ciało, psychika, duch – twórcze napięcie” to miejsce wymiany poglądów, prezentacji badań, stawiania istotnych pytań i poszukiwania odpowiedzi, zawsze z poszanowaniem różnych perspektyw i podejść.

Dla kogo jest ta konferencja? Odpowiedź jest prosta: dla każdego, kto jest zainteresowany tematami związanymi z ciałem, psychiką i duchem. Zapraszamy zarówno osoby ze świata nauki, studentów, jak i praktyków działających w obszarze pomocy psychologicznej, pedagogicznej oraz duszpasterskiej. Niezależnie od Twojego doświadczenia i obszaru zainteresowań, ta konferencja jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś inspirującego i wartościowego.

Aby dokonać zapisu na udział w konferencji “Ciało, psychika, duch – twórcze napięcie”, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową: https://tworczenapiecie.pl/. Tam znajdziesz wszelkie niezbędne informacje oraz możliwość zapisu na udział w konferencji, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Razem z nami weźmiesz udział w inspirujących prelekcjach, dyskusjach oraz wymianie wiedzy na temat ciała, psychiki i ducha. Dołącz do nas na tym fascynującym wydarzeniu, które otwiera drzwi do nowych perspektyw i wzbogaci Twoją wiedzę na te istotne zagadnienia. Nie czekaj – zapisz się już teraz i do zobaczenia na konferencji “Ciało, psychika, duch – twórcze napięcie” w dniu 28 października 2023 roku!