Zapraszamy na warsztaty, podczas których doświadczysz, w jaki sposób naturalny ruch ciała, sprawia, że pojawiają się inne myśli, emocje, pomysły, perspektywy.

Pracując w zawodzie pełnym wyzwań, zmian, stresu i napięć, związanym z intensywnymi relacjami z ludźmi potrzebującymi pomocy i wsparcia, możesz czuć zmęczenie, chęć powrotu do siebie i swojej autentyczności, oparcia w sobie.

Poczucie siebie i “osadzenie”  w ciele poprzez ruch jest ‘szybkim” sposobem na odnowienie kontaktu ze sobą.  Podczas warsztatu będziesz miał/a okazję doświadczać relacji ze swoim ciałem w ruchu, szukając w nim przyjemności, stabilności i ugruntowania. Na zajęcia potrzebny jest miękki wygodny strój, bez metalowych elementów, skarpetki (ruszamy się bez butów).

ZAJĘCIA ROZWOJU OSOBISTEGO odbywać się będą w następującym porządku:

🔹 Grupa rozwoju osobistego (1,5h) – od listopada 2019 do połowy czerwca 2020, Centrum Więź Starogard Gdański. Cena: 50 zł/jedne zajęcia.

A także:

🔹 Zajęcia indywidualne ( 1h), Centrum Więź Tczew i Starogard Gd.

🔹 Zajęcia w parze , (1 h) – np.: para małżeńska, rodzic-dziecko, rodzeństwo, przyjaciele , Centrum Więź Tczew i Starogard Gd.

Cena: 50 zł/jedne warsztaty

✔ ZGŁOSZENIA i informacje dodatkowe: tel. 605 398 042

Prowadzi: Joanna Bładzikowska – trener rozwoju osobistego i świadomej pracy z ciałem w podejściu LBMS i DMT