Rosnące tempo życia, coraz większe wymagania i chroniczny brak czasu prowadzi nieuchronnie do życiowego wypalenia. Aby przed nim się uchronić należy powrócić do świadomego przeżywania chwili obecnej – „tu i teraz”. Praktyka uważności, którą proponujemy w tym warsztacie ma pomóc w  wyciszaniu emocji i odsuwaniu myśli “na bok”, aby skupić się na tym, co jest dla nas naprawdę istotne. Doświadczanie chwili obecnej pozwala przyjmować i postrzegać wydarzenia życia bardziej świadomie, w wolności od nadmiaru emocji i kompulsywnych zachowań.

WARSZTATY PROWADZĄ:

Alicja Grabska – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, psychoterapię indywidualną i grupową, m.in. DDA (dla Dorosłych Dzieci Alkoholików). Pracuje w nurcie integracyjnym, które łączy różne podejścia w psychoterapii.

Krzysztof Naczk – psycholog, psychoterapeuta, teolog. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską i rodzinną oraz warsztaty rozwojowe. Zajmuje się również problemami z pogranicza duchowości i psychologii. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym.

 

  • Warsztaty odbędą się w małej grupie (do 16 osób).
  • KOSZT: bezpłatne (współfinansowane przez Gminę Miejską Tczew w ramach projektu „Wolni od uzależnień”)
  • TERMIN DO WYBORU: 23 września lub 14 października w godz. 8.30 – 18.30
  • MIEJSCE: Centrum Psychologiczno-Pastoralne „Więź” w Tczewie, ul. St.Kard. Wyszyńskiego 11
  • ZAPISY: tel. 730 133 582