Założyłeś rodzinę, którą chcesz kierować w zgodzie z wartościami? Chcesz budować bliskość, a do tego dbać o odpowiednią jakość wspólnie spędzanego czasu? Starasz się z całych sił, ale czasami tych sił brakuje?

Otwieramy właśnie możliwość spotkań z innymi rodzinami, które czują podobnie! “Kluby dla rodzin” w Centrum “Więź” to nowy projekt, który powstaje w odpowiedzi na ogłoszenie przez papieża Franciszka Roku Rodziny 2021/22.

Misją Klubów będzie wspieranie współczesnej rodziny przez budowanie grup wsparcia, organizację czasu wolnego, edukację oraz propagowanie rozwoju duchowego opartego na katolickim nauczaniu dotyczącym małżeństwa i rodziny.

Nasza propozycja dla rodzin podzielona została na 3 części:

  1. Grupa online otwarta (na platformie Zoom) – bezpłatne spotkania raz w miesiącu. Grupę poprowadzi ks. Krzysztof Naczk wraz z zaproszonymi gośćmi.
  2. Grupy stacjonarne w 5 oddziałach Centrum „Więź” w diecezji pelplińskiej w Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Kościerzynie, Chojnicach i Lęborku. Grupy poprowadzą liderzy Centrum “Więź” w poszczególnych oddziałach (szczegóły oferty wkrótce).
  3. Wakacyjne Turnusy dla Rodzin w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Diecezji Pelplińskiej w Białogórze 3-9 lipca 2021 oraz 1-6 sierpnia 2021.

Rozpoczynamy od środy 2 czerwca spotkaniem online z tematem “Rodzicielstwo bliskości, czyli o tym jak budować więź z dzieckiem?” w godz. 19.00-20.30!

Kolejne spotkania online w dniach 28 lipca, 11 sierpnia, 15 września, 20 października, 24 listopada, 15 grudnia – za każdym razem z innym tematem przewodnim.

Wstępne zapisy dla rodzin właśnie ruszyły. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w powyższych aktywnościach wraz ze swoimi najbliższymi (wybrane pozycje oferty lub wszystkie – do wyboru), zapraszamy do zgłoszeń:

KONTAKT

tel. 886 598 267 lub mailowo na

Zapraszamy!