Czasami wystarczy chwila, aby “złapać” właściwe kroki w drodze przez życie. Czasami jednak trwa to latami.

Żyjemy tym co było lub tym, co ma się wydarzyć. Tak jakby nieważne było to, co jest tu i teraz. Nieświadomie sami budujemy w sobie napięcie i piętrzymy stres. Nie nazywamy emocji i nie potrafimy sobie z nimi radzić. Nie rozumiemy do czego właściwie dążymy.

Niby idziemy krok za krokiem, ale widoki wciąż pozostają takie same. Nowy cykl warsztatów kierujemy do tych z Was, którzy czują podobnie.

Warsztaty psychologiczne “7 kroków” to spotkania online, które odbywać się będę w poniedziałkowe wieczory. Tematy spotkań zaplanowane zostały w taki sposób, aby krok po kroku wspomagały w nauce i poznaniu, a następnie doświadczaniu i odkrywaniu lepszego, bardziej pełnego życia:

  1. KROK: UWAŻNOŚĆ – „naucz się żyć tu i teraz”
  2. KROK: ZASOBY – „bądź w kontakcie ze swoimi zasobami”
  3. KROK: STRES – „używaj technik regulacji stresu i napięcia w codziennym życiu”
  4. KROK: EMOCJE – „poznaj swoje emocje i wyrażaj je w bezpieczny sposób”
  5. KROK: CIAŁO – „naucz się odczytywać sygnały i potrzeby płynące z twojego ciała”
  6. KROK: ROZUM – „bądź ciekawy siebie, staraj się zrozumieć kim naprawdę jesteś?”
  7. KROK: DUCHOWOŚĆ – „odkryj praktyki modlitwy kontemplacyjnej w relacji z Bogiem”

Spotkania w poniedziałki w godz. 19.00-20.15 z wyjątkiem 28 kwietnia.

Terminy spotkań:   

10 stycznia, 17 stycznia, 24 stycznia, 7 lutego, 14 lutego, 28 lutego, 7 marca, 14 marca, 28 marca, 4 kwietnia, 11 kwietnia, 28 kwietnia (czwartek), 9 maja, 16 maja, 23 maja, 6 czerwca, 13 czerwca

Koszt: 1600 zł całość (płatność w 4 ratach po 400 zł: do 20 stycznia 2022 (1 rata), do 20 lutego (2 rata), do 20 marca (3 rata), do 20 kwietnia 2022 (4 rata)

Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”
ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 11
83-110 Tczew
nr konta: 04 8342 0009 2004 1948 2000 0001
(w tytule przelewu: warsztaty 7 kroków rata 1,2,3,4)

Informacje o prowadzącym:

Ks. Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta.

Absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył kurs zaawansowany terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Jest dyplomowanym terapeutą Somatic Experiencing® pracując psychofizjologiczną metodą leczenia objawów traumy i chronicznego stresu. Obecnie w trakcie szkolenia obejmującego leczenie traumy rozwojowej w modelu NeuroAffective Relational Model™ (NARM™). Pracował przez kilka lat na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, par, warsztaty rozwoju osobistego oraz kursy i szkolenia w ramach Szkoły Formacyjnej św. Józefa. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób życia konsekrowanego oraz osób duchownych. Interesuje się zagadnieniami z pogranicza duchowości i psychologii.

W CPP „Wieź” pełni funkcję dyrektora.

Uwaga: warunkiem przyjęcia na warsztaty jest odbycie konsultacji indywidualnej z prowadzącym ks. Krzysztofem Naczkiem w gabinecie lub online (kontakt i zapisy:  tel. 883 009 455)

Zapraszamy!