Od lutego do grudnia 2018 r. rozpocznie pracę 10-miesięczna grupa terapeutyczna w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym „Więź” w Kościerzynie, ul. Długa 31 (II p Kościerskiego Domu Kultury). Zapraszamy osoby, które pragną przyglądać się sobie i swoim trudnościom poprzez relacje, jakie tworzą z innymi ludźmi. Grupa psychoterapeutyczna umożliwia wzajemne interakcje, jednocześnie stwarza przestrzeń do ich analizowania.

Przeznaczona jest dla osób, które:

  • pragną lepiej rozumieć swoje uczucia i sposoby zachowania
  • chcą zobaczyć swoje mocne strony, rozwinąć swój potencjał, lepiej radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych
  • pragną poznawać siebie i swój sposób funkcjonowania w grupie
  • przeżywają konflikty w relacjach z bliskimi
  • chcą budować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi
  • mają problemy wymagające rozwiązania (np.: depresja, nerwica, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości, strata bliskiej osoby, współuzależnienie, DDA)
  • szukają dróg wyjścia z trudnej sytuacji życiowej

Prowadzący:

Iwona Czaja – psycholog, seksuolog, terapeutka par i rodzin, certyfikowana trenerka. Pracująca w stylu integracyjnym, skoncentrowanym na rozwiązaniach, w szczególności w kontekście relacji rodzinnych. W Centrum „Więź” prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, wspiera rodziców po stracie dziecka, pracuje z osobami w kryzysie, konflikcie i po wydarzeniach traumatycznych. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, terapeutyczne i edukacyjne.

Krzysztof Naczk – psycholog, psychoterapeuta, teolog. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par, rodzinną, terapię grupową oraz warsztaty rozwojowe. Pracował na oddziale nerwic i zaburzeń osobowości w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym.

Sesje terapeutyczne: raz w tygodniu we wtorki od 19.00 do 20.30

Warunki: należy umówić się na 2 konsultacje indywidualne 

Bliższe informację i zapisy na konsultacje: 883 009 455