„Nowy Dom”

– jesteśmy w trakcie przeprowadzki oddziału Centrum “Więź” w Starogardzie Gdańskim do nowego miejsca, gdzie będziemy kontynuować: zajęcia z dziećmi, młodzieżą, Akademią 50+, pomoc psychologiczną, poradnictwo rodzinne. Tworzymy miejsce, które jest przyjazne Rodzinie. Liczy się każda złotówka, gest dobrej woli i słowo wsparcia.

pr_3

„Pomocna dłoń”

pr_4– tym hasłem zachęcamy do wspierania małżeństw, rodzin i osób indywidualnych przeżywających kryzys. Często przeszkodą w uzyskaniu profesjonalnej pomocy jest bariera finansowa. Wiele rodzin może być dalej razem, jeśli w odpowiednim momencie uzyskają fachową pomoc. Wielu dzieciom można oszczędzić tragedii rozpadu rodziny.

pr_5

„Dobry start”

– wiele dzieci potrzebuje wsparcia w zakresie rozwoju i przygotowania do rozpoczęcia nauki. Już od 2 lat prowadzimy zajęcia edukacyjne, których celem jest przełamanie barier w kontaktach z rówieśnikami i otoczeniem, odkrywanie ukrytych talentów, właściwy rozwój emocjonalny. Kształtujemy odpowiednie postawy oparte na wartościach i tradycyjnym modelu rodziny.

pr_6