MAJ 2016

Miesiąc pełen emocji i miłych wrażeń. Jeszcze do niedawna była podłoga z betonu, brak żyrandoli, wiszące kontakty… Do późnego wieczora kładliśmy wykładziny, ustawialiśmy stoły, wyposażaliśmy sale dla dzieci, by godnie mogły uczestniczyć w pierwszych zajęciach Akademii Młodych Talentów w nowym budynku. Zostały wykonane niezbędne prace malarskie i sanitarne…dużo jeszcze do zrobienia. Prosimy o dalsze wspieranie naszego remontu.

LUTY 2016

Kontynuujemy prace remontowe w nowej siedzibie Centrum “Więź” w Starogardzie Gdańskim, przy ul. Wodnej. Dziękujemy naszym darczyńcom – Przyjaciołom Rodziny – za przekazywane na nasze konto darowizny. Jesteśmy wdzięczni za to, że uczestniczycie w naszej misji niesienia pomocy rodzinom i osobom indywidualnym. Pracę naszą traktujemy jako służbę rodzinie i społeczeństwu. Prosimy o regularne wspieranie naszych działań.

STYCZEŃ 2016

Z początkiem nowego roku 2016 rozpoczęliśmy prace remontowe w nowej siedzibie Centrum “Więź” w Starogardzie Gdańskim, przy ul. Wodnej. Dziękujemy naszym darczyńcom – Przyjaciołom Rodziny – dzięki którym możemy przystosowywać nasz nowy Dom do prowadzenia zajęć dla dzieci, młodzieży, seniorów i dla tych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy oraz wsparcia duchowego. Dziękujemy wolontariuszom z Domowego Kościoła oraz członkom Formacji Młodych Liderów za pomoc.

Rozpoczynamy akcję zbierania funduszy dla naszych podopiecznych. Pragniemy zbudować wspólnotę „Przyjaciół Rodziny”.

pr_2Zaczynamy od Kiermaszu Świątecznego. Zbierajcie rodzinkę, przyjaciół, znajomych i “wpadajcie” do siedziby Centrum Psychologiczno – Pastoralnego “Więź” w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Grabowej 7 na kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez Wspólnotę Domowego Kościoła, Wolontariuszy, Akademię 50+, sympatyków Centrum oraz Zespół pracowników Centrum. Kiermasz odbędzie się 5 grudnia w godzinach od 13:00 do 14:00.

6 grudnia w godz. od 8.00 do 15.00 odbędzie się przy Bazylice pw. Ścięcia Jana Chrzciciela w Chojnicach “Kiermasz Świąteczny” i spotkanie ze św. Mikołajem w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego od 11.15 do 12.30. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze św. Mikołajem, przewidziano konkursy i zabawy, a pomocnicy św. Mikołaja będą rozdawali watę cukrową. Zapraszamy!!!