Zapraszamy do udziału w spotkaniach GRUPY TERAPEUTYCZNEJ POGŁĘBIONEJ dla osób, które mają już doświadczenia terapii indywidualnej lub grupowej (minimum 6 miesięcy) na pogłębioną grupę terapeutyczną, której uczestnicy będą przyglądać się swoim interakcjom w grupie oraz pogłębianiu świadomości swojego ciała.

Emocje, wzorce relacyjne, traumy, trudności psychiczne znajdują swoje podłoże w ciele, dlatego częścią pracy grupowej będą techniki pracy z ciałem:

  • relaksacja,
  • treningi uważności,
  • uważność somatyczna,
  • odreagowanie,
  • ugruntowanie.

🔹 START JUŻ WE WRZEŚNIU 2019 🔹 Grupa będzie pracować przez 2 lata. Zapraszamy osoby, które zdecydują się przynajmniej na roczną pracę w grupie*

___

PROWADZĄCY:

🔘 Iwona Czaja – psycholog, seksuolog, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji, trenerka. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego i psychoedukacyjne. Wspiera rodziców po stracie dziecka, pracuje z osobami w kryzysie i po wydarzeniach traumatycznych. Pracuje w nurcie integracyjnym i Somatic Experiencing (w trakcie szkolenia).

🔘 Ks. Krzysztof Naczk – psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i grupową oraz warsztaty pracy z ciałem. Zajmuje się problemami z pogranicza duchowości i psychologii. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, systemowym i Somatic Experiencing (w trakcie szkolenia)

GDZIE❓
Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” Kościerzyna
ul. Długa 31, Kościerzyna

🗓 TERMINY:
wtorki w godz. 18:30 – 20:30

KOSZT: 60 zł za sesję (płatne z góry za miesiąc)

☎ ZAPISY:
tel. 730 133 582 (sekretariat)
tel. 883 009 455 (prowadzący)

*warunkiem przyjęcia jest odbycie konsultacji indywidualnej z terapeutami prowadzącymi grupę oraz doświadczenie minimum 6-miesięcznej terapii indywidualnej lub grupowej.